Par mums

Komanda
ar pieredzi

Mūsu kompānijas vēsture sākās 1995.gada februārī.
Mēs patstāvīgi strādājām ar sevi, veiksmīgi izvērsām savu biznesu, paplašinot klientu un dīleru loku, ierakstot savos aktīvos jaunas uzvaras tenderos, veiksmīgas sadarbības un vienkārši labas atsauksmes. Pakāpeniski sāk veidoties stabila un uzticama struktūra, kas sastāv no vairākām neatkarīgām apakšvienībām.

Šajā virzienā ejot, mēs uzstādām augstākus uzdevumus, lai sasniegtu sev un Jums vēlamos mērķus.

Par savu galveno bagātību mēs uzskatām savu kolektīvu √ par visu mūsu panākumu pamatu. Jauns, jautrs, profesionāls √ lūk, domāju tie ir arī pamatepiteti. Mūsu darbinieku vidējais vecums 25 gadi. Gandrīz visi viņi mācījās un stažējās ārzemēs.

Mūsu atšķirīgā iezīme ir tā, ka ļaujam apakšvienībām patstāvīgi noteikt attīstības stratēģiju un taktiku, darba metodes ar piegādātājiem un klientiem, cenu veidošanas un aprēķināšanas politiku. Kā rāda pieredze, šāda pieeja uzlabo piedāvāto servisu un biznesa attīstības līmeni.

Šis raksts, protams, nedod pilnīgu priekšstatu par mūsu darbu, mūsu idejām un sasniegumiem, bet mēs ceram, ka pieņemot lēmumu par sadarbību ar mums, Jūs izdarīsiet pareizo izvēli!

Iebūvējam pēc individuāla projekta:
∙ saunas
∙ pirtis
∙ infrakabīnes
∙ tvaika pirtis

Piedāvājam:
∙ gatavas saunu kabīnes
∙ elektriskās krāsnis
∙ malkas krāsnis
∙ koka mucas-vannas
∙ saunu logus
∙ saunu durvis
∙ materiālus un piederumus saunai
∙ aprīkojuma uzstādīšanu

black1.png
Saunubuve © Hope 2024.