Tavam siltumam & atpūtai

Mēs iebūvējam pēc individuāla projekta saunas, pirtis, infrakabīnes, tvaika pirtis, , kā arī piedāvājam: gatavas saunu kabīnes, elektriskās krāsnis, malkas krāsnis, saunu logus, saunu durvis, materiālus un piederumus saunai, aprīkojuma uzstādīšanu. Atrodamies Mukusalas 51, Rīgā.

Slider

Strādājam
no 1995 gada.

Mūsu kompānijas vēsture sākās 1995.gada februārī. Mēs patstāvīgi strādājām ar sevi, veiksmīgi izvērsām savu biznesu, paplašinot klientu un dīleru loku, ierakstot savos aktīvos jaunas uzvaras tenderos, veiksmīgas sadarbības un vienkārši labas atsauksmes. Pakāpeniski sāk veidoties stabila un uzticama struktūra, kas sastāv no vairākām neatkarīgām apakšvienībām.
Bagāta pieredze
Veiksmīgi izvērsām savu biznesu, paplašinot klientu un dīleru loku,
Individuālie projekti
Iebūvējam pēc individuāla projekta: saunas, pirtis, infrakabīnes, tvaika pirtis
Profesionāls kolektīvs
Stabila un uzticama struktūra, kas sastāv no vairākām neatkarīgām apakšvienībām.
Piedāvājam
Gatavas saunu kabīnes, elektriskās krāsnis, malkas krāsnis, saunu logus, saunu durvis, materiālus un piederumus saunai, aprīkojuma uzstādīšanu.
saunakatram_himalaju_sals.jpg

Pareiza
Izvēle

Mūsu atšķirīgā iezīme ir tā, ka ļaujam apakšvienībām patstāvīgi noteikt attīstības stratēģiju un taktiku, darba metodes ar piegādātājiem un klientiem, cenu veidošanas un aprēķināšanas politiku. Kā rāda pieredze, šāda pieeja uzlabo piedāvāto servisu un biznesa attīstības līmeni.
black1.png
Saunubuve © Hope 2024.